Jméno
Email (nepovinný)
Zpráva
opište kód:


(Zobrazují se zprávy: 2130, z celkového počtu 65)
<<předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další>>
[29.8.2012] - 21:43 - Boháčovi
děkujeme za pěkné ubytování a výborné jídelko. Doporučujeme!!
[15.8.2012] - 15:23 - Lamačovi
Velká spokojenost, pěkné ubytování, příjemný personál , výborná pizza...doporučujeme.
[21.7.2012] - 10:24 - Ivana (solcovaivana@seznam.cz)
Včera jsme se s dcerou vrátily od Vás a mohu napsat, že se nám poprvé nechtělo odněkud odjíždět.Nádherné ubytování,které předčilo všechna naše očekávání. Luxusní strava, paní majitelka a všichni velice milí a vstřícní.Ještě jednou moc děkujeme a všem můžeme doporučit.
[4.7.2012] - 20:35 - la-torretta
děkujeme :-)
[3.7.2012] - 13:10 - Zuzana Elblová (Elblova.Zuzana@seznam.cz)
Tak i my se přidáváme ke spokojeným zákazníkům penzionu 64 a pizzerie La Torreta.Byli jsme nadšení z velikosti apartmánu a krásného provedení, náš maličký byl nadšený z velkého prostoru, který využil na běhání a krásné rohové vany, měl to jako bazén hihi.Spokojeni jsme byli i s jídlem, moc nám chutnalo i malý,který moc nejí tak si pochutnával.Paní majitelka byla vždy příjemná a ráda vyhověla našim přáním a to jsme jich měli víc než dost.Ještě jednou děkuji za příjemně strávené dny u vás, rádi doporučíme ostatním, vím, že budou všichni nadšeni...
[12.6.2012] - 12:12 - Dana (rydlova37@seznam.cz)
Penzion jsme navštívili s manželem a byli jsme velmi spokojeni.Velmi milé jednání dobrá strava a příjemné ubytování.Vřele doporučuji!!!!!!!
[11.5.2012] - 13:52 - la-torretta
Moc děkujeme pane Přikryle. Pro některé lidi je radost pracovat..... Těšíme se, že se ještě někdy uvidíme.
[9.5.2012] - 11:12 - Filip Přikryl (filip.prikryl@seznam.cz)
Zdravím. Právě jsme se vrátily od Vás. Musím vyseknout velkou poklonu za vše okolo tohoto pobytu. Krásný čistý ubytování, naprosto perfektní stravování se vším kolem dokola. Naprosto super, vstřícná, milá a profesionální obsluha, naprosto perfektní kuchař a skvělé jídlo. O pizze není třeba diskutovat, je naprosto famózní! Je to skvělá parta lidí v čele s paní šéfovou, která ví co dělá. Vstřícnost a hlavně pochopení a přátelské jednání si velice ceníme. Přejeme Vám co nejvíce normálních hostů a ať se Vám daří. Za vše ještě jednou děkujeme.
[11.3.2012] - 13:01 - Milan Rieger (milanrieger@gmail.com)
Nvštívili jsme v pátek hospůdku poprvé, na základě doporučení, a nebyli jsme zklamáni!!! Jídlo výborné - tři hosté, tři pokrmy, a vínko taky, personál (paní R.) perfektní, večer byl parádní! A ten závěr - 3x..., SUPER. Můžeme jen doporučit, a rádi se vrátíme!!! Dík!
[4.1.2012] - 15:33 - Petr (petr.powder@email.cz)
Když tu čtu některé příspěvky, tak nevěřím svým očím. Penzion i restauraci navštěvuji skoro pravidelně. Ne. že by mě k tomu místu něco obzvláště poutalo, ale vždy zde najdu čistotu, dobrou náladu, skvělé služby a chutné jídlo. Za cca dva roky se mi nestalo, že bych se setkal s arogancí, či nesplněním nějakého mého požadavku či přání. Paní majitelka se nám vždy snažila vyjít vstříc jak termínově, tak i ve stravování. Nikdy jsem ji neviděl se na někoho zlobit, nebo být na někoho nepříjemná a to měla mnohdy i k takovému jednání důvody, vzhledem k chování některých "hostů". Je to prostě profík a kdo jí zná, udělá si sám názor na to, kde je pravda. Já Vám držím palce a vždy k vám rád přijedu jak v rámci svých služebních cest, tak i s rodinou na skvělou dovolenou.
<<předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další>>