Jméno
Email (nepovinný)
Zpráva
opište kód:


(Zobrazují se zprávy: 3140, z celkového počtu 67)
<<předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další>>
[11.3.2012] - 13:01 - Milan Rieger (milanrieger@gmail.com)
Nvštívili jsme v pátek hospůdku poprvé, na základě doporučení, a nebyli jsme zklamáni!!! Jídlo výborné - tři hosté, tři pokrmy, a vínko taky, personál (paní R.) perfektní, večer byl parádní! A ten závěr - 3x..., SUPER. Můžeme jen doporučit, a rádi se vrátíme!!! Dík!
[4.1.2012] - 15:33 - Petr (petr.powder@email.cz)
Když tu čtu některé příspěvky, tak nevěřím svým očím. Penzion i restauraci navštěvuji skoro pravidelně. Ne. že by mě k tomu místu něco obzvláště poutalo, ale vždy zde najdu čistotu, dobrou náladu, skvělé služby a chutné jídlo. Za cca dva roky se mi nestalo, že bych se setkal s arogancí, či nesplněním nějakého mého požadavku či přání. Paní majitelka se nám vždy snažila vyjít vstříc jak termínově, tak i ve stravování. Nikdy jsem ji neviděl se na někoho zlobit, nebo být na někoho nepříjemná a to měla mnohdy i k takovému jednání důvody, vzhledem k chování některých "hostů". Je to prostě profík a kdo jí zná, udělá si sám názor na to, kde je pravda. Já Vám držím palce a vždy k vám rád přijedu jak v rámci svých služebních cest, tak i s rodinou na skvělou dovolenou.
[16.12.2011] - 8:09 - Ivana
Dobrý den. Máte prosím zkušenost s těmihle stránkami? Ráda bych tam koupila tenhle dárek, ale nechám si poradit. http://www.hyperslevy.cz/cela-Cr/13-12-2011-krusne-hory-se-slevou-61-/ Děkuji.
[3.12.2011] - 19:25 - Květa (kveta@rypacek.cz)
Velmi vstřícné jednání, čisté ubytování, milá obsluha, vynikající jídlo..co dodat? my jsme byli velmi spokojeni a do penzionu se rádi vrátíme. Naprosto nechápu komentáře ohledně pizzy, podle mě to je jedna z nejlepších pizzerií v ČR.
[20.11.2011] - 20:41 - la-torretta
Moc děkujeme za kladné ohlasy. Je to pro nás další motivace a velice si vážíme názorů hostů, jak kladných, tak kritických. Každý byť i nezdar nás posune někam dál. Děkujeme
[20.11.2011] - 20:04 - Michal (iker84@seznam.cz)
Moc děkujeme za příjemně strávený víkend u Vás. Nechápeme negativní komentáře na váš servis. Moc se nám líbilo vaše jednání, ubytování bylo skvělé a čisté. Jídlo nám chutnalo, neměli jsme žádný problém a chválíme personál restaurace. Určitě všem doporučujeme náštěvu pizzerie a tohoto penzionu. Přejeme Vám mnoho spokojených hostů a kladných ohlasů.
[20.11.2011] - 18:06 - Milan (trtikmilan@seznam.cz)
Já a moje přítelkyně se připojujeme k pochvalným příspěvkům.Celý personál se k nám choval velice mile a vstřícně a to včetně paní majitelky.Co se týče jídla opět naprostá spokojenost.Rozhodně bychom tento penzion každému doporučili.Také přejeme hodně spokojených hostů a co nejméně "rejpalů".
[18.11.2011] - 9:19 - Pavlína
Naše zkušenost je velmi dobrá. Paní majitelka mi rozhodně nepřipadala jako arogantní a konfliktní člověk, ve všem nám vyšli vstříc i když jsem podcenila rezervaci termínu včas, snažili jsme se domluvit. Se servisem v penzionu i v restauraci jsme byli nadmíru spokojeni a pobyt jsme si ještě o den prodloužili. Jen chválím a přeji hodně spokojených hostů
[18.11.2011] - 2:22 - la-torretta
Pane Petře, večeři vždy podáváme ve variantě polévka a hl. chod, nebo salát a hl. chod, nebo hl. chod a dezert. Od podávání snídaní na švédských stolech jsme upustili po počátečních špatných zkušenostech. Snídaně jsou prostřeny na stolech pro každý pokoj. Obsahuje pečivo, sýr, máslo, uzeninu, med, džem, sladké pečivo, popř. ovoce, výběr ze dvou druhů čaje, káva. Mrzí nás, že vám u nás nechutnalo.
[18.11.2011] - 2:15 - la-torretta
pozdní oběd je považován za večeři, ale nepadlo o tom jediné slovo. Poté, co jste na to upozornili jsem se omluvila s tím, že jsme si zřejmě nerozuměli.
<<předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další>>